REKLAMA ZA DARMO W PORTALU SKIPE

Prowadzisz działalność gospodarczą? Sklep internetowy? Lub inne usługi? Mamy dla Ciebie ofertę reklamy na naszej stronie internetowej całkowicie za darmo.
Co zrobić aby Twoja firma znalazła się na pierwszej stronie? To proste. Przejdź do zakładki "reklama" w stopce i wybierz reklamę która Cię interesuje. Wyślij nam na adres biuroskipe@gmail.com grafikę w takim formacie a resztę zostaw nam. Jeżeli nie posiadasz logo lub grafiki na baner wykonamy go za Ciebie.
Jaki jest plus reklamy na mniejszych portalach? Działamy lokalnie.Docieramy do konkretnej grupy odbiorców.Twoja reklama jest wyswietlana często i jast dzięki temu bardziej widoczna.
Dam przykład z dnia 20.02.2021 : Reklama firmy ALPIN-DRZEW posiada na naszej stronie ogłoszenie w dziale usługi i baner typu B w lewym boksie na wersji komputerowej. Przy statystyce wczorajszych odsłon 1650 razy wejść na docelową stronę firmy było 118. Reklama była promowana w grupach na terenie działania firmy.
To działa bez względu na to co o tym myślimy.
Zapraszamy więc do reklamy na naszej stronie. Zapytacie napewno: Jak to za darmo? Na to pytanie już publikowaliśmy odpowiedź we wcześniejszych aktualnościach.
Zapraszamy serdecznie.
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
Kliknij w pasek i wejdź na skipe.blog /pisz,komentuj,bądź na bieżąco.