Dlaczego skipe nie pobiera opłat?

Wielu użytkowników portalu SKIPE zadaje sobie zapewne pytanie:Dlaczego za darmo?
Dlaczego portal SKIPE nie pobiera opłat za dodawanie ogłoszeń i reklamy? Wpierwszej kolejności przychodzi myśl,że napewno są jakieś kruczki lub to że po zdobyciu odbiorców będziemy jak wszystkie zagraniczne portale pobierać opłaty za ogłoszenia.
Odpowiadamy:Nie.Portal SKIPE powstał z myślą o wszystkich, którzy w bezpieczny sposób chcą za darmo i skutecznie wypromować swoją firmę i usługi.Jest wiele miejsc w sieci gdzie można się zareklamować i sprzedać produkty.Wiele osób pyta:Po co więc następny portal?Jaki to ma sens?
Ma sens działając lokalnie. SKIPE wyróżnia się tym iż znamy większość firm,które się reklamują na portalu.Możemy gwarantować jakość usług wykonywanych przez te podmioty.
SKIPE zaprasza do wystawiania ogłoszeń i pomaga w promocji polskich firm w tym trudnym dla gospodarki czasie.
Każda z osób pomagających w tworzeniu portalu SKIPE ma swoją własną pracę a portalem zajmujemy się z pasji i chęci pomocy innym.
Zapraszamy więc małe i średnie firmy jak również zakłady rzemieślnicze do promocji swoich produktów na naszej stronie www.skipe.com.pl na której jest się bardziej widocznym i łatwiej dotrzeć do odbiorcy.
To od Was drodzy użytkownicy zależy czy portal SKIPE zaistnieje na rynku ogłoszeń.
Jesteśmy dla Was.
Pozdrawiamy Zespół SKIPE
 
Polecane
Motoryzacja,Praca,Turystyka,Usługi,Elektronika dodawaj ogłoszenia bez kosztów i limitu.